חדשות העיריה

עצור
הודעה על תרגיל פיקוד העורף והפעלת צופרים בתאריך 24.10.17 בשעה 10:05
בבוקר יום שלישי – ד' חשוון תשע"ח - 24.10.2017 יתקיים תרגיל של פיקוד העורף בנפת חוף, בגזרת המחוז, ובתחומי הערים: חיפה, נשר, וטירת כרמל. במסגרת התרגיל תישמע בשעה 10:05 צפירה עולה ויורדת. במקרה של אזעקת אמת תופעל צפירה נוספת ויפורסמו הנחיות באמצעי התקשורת. על מנת למנוע בהלה, נבקשכם לדבר עם בני המשפחה ולהכינם מבעוד מועד. לאתר החירום של עיריית נשר הקליקו על הכותרת!
כיתת אזרחים ותיקים
מחלקת החינוך והמחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר, בשיתוף עם תיכון מקיף נשר והמשרד לשוויון חברתי, ממשיכים להפעיל מסגרת לימוד והעשרה לאזרחים ותיקים תוך חיזוק הקשר הבין דורי שבין תלמידי בית הספר לאזרחים הוותיקים. לפרטים והרשמה >> לחצו על הכותרת
סטודנטים בנשר? יש מצב למלגה!
עיריית נשר מזמינה את המועמדים/ות להגיש את בקשותיהם/ן למלגת לימודים לשנת תשע"ח. מועד אחרון להגשת הבקשות הינו 28.12.17. לפרטים ולטפסים >> לחצו על הכותרת.
מלגות סטודנטים – בשיתוף פר"ח ומפעל הפיס
עיריית נשר בשיתוף מפעל הפיס ופרח טכניון, מזמינים סטודנטים לתואר ממוסדות המוכרים ע"י המל"ג, להגיש מועמדות לפעילות חברתית בתמורה למלגה. לפרטים לחצו על הכותרת
052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר!
חדש: שירות קל, מהיר ונוח, ללא המתנה, ותוך מתן מענה בזמן קצר. שלחו הודעת ווטסאפ למוקד: מלל קצר, תמונה או סרטון, ואל תשכחו לכתוב את שמכם כדי שנחזור אליכם. אז תרשמו מספר: 052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר! לשירותכם מגוון אפשרויות נוסף לפנייה למוקד העירוני: בטלפון, במייל ובאמצעות אתר האינטרנט.
במקומות יבשים אין יתושים
מחלקת התברואה בעיריית נשר יצאה למבצע הדברה של יתושים. לפרטים נוספים - לחצו על הכותרת
הודעה בנוגע לפינוי גזם וגרוטאות ברחבי העיר
תושבים יקרים, פינוי פסולת גרוטאות וגזם מתבצע ברחבי העיר בימים מוגדרים וקבועים. שימו לב, הוצאת גזם וגרוטאות ללא תיאום מראש הופכת למגע ומהווה עבירה על החוק. התעדכנו בימי הפינוי - וביחד נהפוך את נשר לעיר נקייה יותר.


הזן את הדואר אלקטרוני שלך