בר עליוןדלג על בר עליון
העיר נשרדלג על העיר נשר חדשות העיריהדלג על חדשות העיריה

חדשות העיריה

עצור
המטרונית מגיעה אל נשר
להודעה המלאה לחצו על הכותרת
נפתחה ההרשמה למלגות קרן אייסף
סטודנטים, בואו להיות חלק מ"נבחרת האקדמיה של נשר". לפרטים ולהרשמה לחצו על הכותרת.
עדכון לסטודנטים – מלגות תשע"ח
חלוקת מלגות לסטודנטים לשנת תשע"ח תתאפשר החל מיום ד', 09.05.18 בלשכת מנכ"ל העירייה, קומה 2, בניין עיריית נשר. חלוקת המלגות תתבצע בשעות פעילות העירייה: בימים א', ב', ג', בשעות: 8:00-15:30 ביום ד' בשעות 12:30-08:00 ובשעות 18:00-16:00. ביום ה' בשעות: 15:00-08:00 יש להצטייד בתעודת זהות / תעודת סטודנט לידיעתכם: הודעות לסטודנטים שזכאים למלגה יישלחו במייל! סטודנט שאין באפשרותו להגיע יכול לשלוח מטעמו קרוב משפחה מדרגה ראשונה בלבד, בצירוף ייפוי כוח ותעודת זהות / תעודת סטודנט להתקשרות ובירורים: 04-8299285/200
חדש: שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל)
השירות ניתן על ידי מתנדבים ללא תשלום ובסודיות למידע נוסף לחצו על הכותרת
אימוש'נשר
יועצת קידום מעמד האישה בעירייה ופורום נשים נשר מקדמות מיזם שכולו לטובת תושבות ואמהות המתגוררות בנשר. לפרטים נוספים לחצו על הכותרת
052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר!
חדש: שירות קל, מהיר ונוח, ללא המתנה, ותוך מתן מענה בזמן קצר. שלחו הודעת ווטסאפ למוקד: מלל קצר, תמונה או סרטון, ואל תשכחו לכתוב את שמכם כדי שנחזור אליכם. אז תרשמו מספר: 052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר! לשירותכם מגוון אפשרויות נוסף לפנייה למוקד העירוני: בטלפון, במייל ובאמצעות אתר האינטרנט.
במקומות יבשים אין יתושים
מחלקת התברואה בעיריית נשר יצאה למבצע הדברה של יתושים. לפרטים נוספים - לחצו על הכותרת
הודעה בנוגע לפינוי גזם וגרוטאות ברחבי העיר
תושבים יקרים, פינוי פסולת גרוטאות וגזם מתבצע ברחבי העיר בימים מוגדרים וקבועים. שימו לב, הוצאת גזם וגרוטאות ללא תיאום מראש הופכת למגע ומהווה עבירה על החוק. התעדכנו בימי הפינוי - וביחד נהפוך את נשר לעיר נקייה יותר.

תכניות פיתוח

בשנת 2015 החלה עיריית נשר, בשיתוף משרד הפנים, בהכנת תכנית מתאר כוללנית לעיר.
 
תכנית המתאר הכוללנית מתווה את כיווני הפיתוח של העיר ומהווה את הבסיס לעצמאות תכנונית של ועדות מקומיות. לאחר אישורה של תכנית מתאר כוללנית, יכולות הועדות המוסמכות לקבל את מלוא סמכויות התכנון, לקדם ולאשר תכניות מתאר מקומיות ותכניות מפורטות התואמות את תכנית המתאר.
 
עמוד זה יציג בפניכם את תוצרי העבודה של צוות המתכננים.

העיר נשר - ניתוח מצב קיים

סיכום מפגש ראשון לשיתוף הציבור

סיכום מפגש שני לשיתוף הציבור