בר עליוןדלג על בר עליון
העיר נשרדלג על העיר נשר חדשות העיריהדלג על חדשות העיריה

חדשות העיריה

עצור
חדש: שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל)
השירות יינתן החל מתאריך 4.12.2017 על ידי מתנדבים ללא תשלום ובסודיות למידע נוסף לחצו על הכותרת
אימוש'נשר
יועצת קידום מעמד האישה בעירייה ופורום נשים נשר מקדמות מיזם שכולו לטובת תושבות ואמהות המתגוררות בנשר. לפרטים נוספים לחצו על הכותרת
הודעה על הפסקת מים יזומה – ברחובות: הנוריות והוורדים
לצורך ביצוע עבודות תשתית ותחזוקה בצנרת המים, בלילה שבין ראשון 21/1/18 החל מהשעה 22:00 ועד למחרת לפנות בוקר, יום שני, 22/1/18, בשעה 04:00, תהיה הפסקת מים יזומה ברחובות הבאים: הוורדים והנוריות. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית.
052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר!
חדש: שירות קל, מהיר ונוח, ללא המתנה, ותוך מתן מענה בזמן קצר. שלחו הודעת ווטסאפ למוקד: מלל קצר, תמונה או סרטון, ואל תשכחו לכתוב את שמכם כדי שנחזור אליכם. אז תרשמו מספר: 052-6718000 ... הווטסאפ העירוני של נשר! לשירותכם מגוון אפשרויות נוסף לפנייה למוקד העירוני: בטלפון, במייל ובאמצעות אתר האינטרנט.
החלה ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' לשנה"ל תשע"ט
לפרטים נוספים על הרישום לכיתות א', גני חובה וטרום-חובה לחצו על הכותרת.
מעונות יום - גם לילד מגיל אפס מגיעה מלגה
עיריית נשר מזמינה אתכם להגיש בקשות למלגת השתתפות עבור ילד\ה בגילאי 0-3 המתחנך במעונות יום מוכרים. מועד אחרון להגשת בקשות: 28.02.18. לפרטים נוספים וטפסים לחצו על הכותרת.
הודעה בדבר אישור הסכם פשרה בעניין חיובי ארנונה לגלריות
הודעה בדבר אישור הסכם פשרה בתביעה ייצוגית ת"צ 30701-02-15, בבית המשפט המחוזי בחיפה בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים מוסך התאומים נשר בע"מ נ' עיריית נשר. לנוסח ההודעה המלא לחצו על הכותרת.
במקומות יבשים אין יתושים
מחלקת התברואה בעיריית נשר יצאה למבצע הדברה של יתושים. לפרטים נוספים - לחצו על הכותרת
הודעה בנוגע לפינוי גזם וגרוטאות ברחבי העיר
תושבים יקרים, פינוי פסולת גרוטאות וגזם מתבצע ברחבי העיר בימים מוגדרים וקבועים. שימו לב, הוצאת גזם וגרוטאות ללא תיאום מראש הופכת למגע ומהווה עבירה על החוק. התעדכנו בימי הפינוי - וביחד נהפוך את נשר לעיר נקייה יותר.

תכניות פיתוח

בשנת 2015 החלה עיריית נשר, בשיתוף משרד הפנים, בהכנת תכנית מתאר כוללנית לעיר.
 
תכנית המתאר הכוללנית מתווה את כיווני הפיתוח של העיר ומהווה את הבסיס לעצמאות תכנונית של ועדות מקומיות. לאחר אישורה של תכנית מתאר כוללנית, יכולות הועדות המוסמכות לקבל את מלוא סמכויות התכנון, לקדם ולאשר תכניות מתאר מקומיות ותכניות מפורטות התואמות את תכנית המתאר.
 
עמוד זה יציג בפניכם את תוצרי העבודה של צוות המתכננים.

העיר נשר - ניתוח מצב קיים

סיכום מפגש ראשון לשיתוף הציבור

סיכום מפגש שני לשיתוף הציבור